Television Critics Association 2016 - 16. gün özeti

Television Critics Association 2016 - 16. gün özeti
Television Critics Association'ın 2016 senesi yaz basın turu on altıncı günle birlikte son buldu. Televizyon Eleştirmenleri Derneği'nin son gününde The CW ve Showtime kanalları izleyicilere müjdeli haberler geldi. Gelin hep birlikte bakalım...

Gay bir karakter geliyor

DC çizgi romanlarından uyarlanan birçok dizi The CW kanallarında ekrana geliyor. Bu yapımlar için TCA 2016'da ortak bir panel düzenlendi. Yapımcılardan Greg Berlanti bu dizilerdeki bir karakterin gay olduğunu açıklayacağını söyledi. Şimdilik bu karakterin hangi dizide yer aldığına dair bir ipucu paylaşılmadı.

Supergirl ve The Flash'tan müzikal bölüm geliyor

CBS kanalından The CW'ya transfer olan Supergirl sürpriz bir bölümle karşımıza çıkacak. Supergirl tekrar The Flash ile ortak bir bölümde buluşacak. Ancak bu bölüm müzikal olacak. Melissa Benoist ve Grant Gustin daha önce Glee dizisinde rol almış isimler. Bu sebeple ikisinin de müzikal bir yeteneğe sahip olduğu uzun zamandır biliniyor. Şimdilik bölümün ne zaman ekrana geleceğiyse belli değil.

The CW yeniden çekilen projelere "Hayır" dedi

Geçtiğimiz aylarda iki yeni dizinin Thw CW kanalında ekrana gelmek üzere geliştirildiğini duymuştuk. Bunlar Friday the 13th ve Little Women olmuştu. Kanalın başkanı Mark Pedowitz bu projeleri geri çevirdiklerini açıkladı. Bunun nedenini de "Daha iyi ilk bölümlerimiz oldu" sözleriyle açıkladı.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER