Netflix Türkiye'den izlenecek Kore dizileri

Netflix Türkiye'den izlenecek Kore dizileri

Bildiğiniz üzere, Netflix kısa bir süre önce Türkiye'de de yayın yapmaya başladı. Biz de, hazır yaz ayları gelmişken, Kore dizisi severler için Netflix’te yayınlanan ve Türkçe altyazıları olan Kore dizilerini derledik. İşte Netflix üzerinden izleyebileceğiniz birbirinden farklı konulardaki Kore dizileri.

Dramaworld: Her Kore dizisi severin hayali

Kore dizileri hayranı 20 yaşlarındaki Claire Duncan, iş ve okul hayatı arasındaki sıkıcılıktan kurtulabilmek için kendisini favori dizisi Taste of Love'ın dünyasına bırakıyor. İş bu ya günlerden bir gün, Claire kendisini sevdiği dizilerin hikaye akışını değiştirebileceği büyülü bir dünyada buluyor. O dünyada Korece bile konuşabiliyor. Kore dizisi severlerin izlemekten müthiş zevk alacağını düşündüğümüz bu hikaye, hem Seul'de hem de Los Angelas'ta geçiyor. Dizinin baş kahramanlarını ise, Liv Hewson, Sean Dulake ve Justin Chon canlandırıyor.

9 Seconds - Eternal Time: Zamanı dondurmak

Muhitlerindeki bir fotoğraf stüdyosunda buluşma şansı yakalayan iki genç, büyülü bir kameranın yardımıyla zamanı durdurabilmeyi başarıyor. Bu sayede de hayatlarındaki en güzel anları yakalamaya başlıyorlar. Geçtiğimiz Eylül'de Naver tvcast'te yayınlanmaya başlayan dizi, yedi bölümden oluşuyor. Bu duygusal ve romantik dizinin baş rollerinde, Na Hae-ryung ve Lee Joo-seung yer alıyor.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER