Muhteşem Yüzyıl Kösem: Ben nerede yanlış yaptım?

Muhteşem Yüzyıl Kösem: Ben nerede yanlış yaptım?
Belki de Türk dizi tarihinde Muhteşem Yüzyıl Kösem kadar direnen başka dizi olmadı. Sürekli azalan reytinglerine rağmen yapımın asla pes etmeyerek belki doğru belki yanlış ama hep bir kurtarma çabasıyla direnmesi ve en büyük bütçeli dizi olmasına rağmen kanalın da bu konuda destek çıkması reyting sistemine yenik düşen diğer dizilerin malum kaderine karşı güzel bir mücadele örneği veriyor; kendi adıma.

Çoğu anlamda izleyicisini dinleyen, nabzını kontrol altında tutmaya çalışan ve bu doğrultuda yenilikler yapan Muhteşem Yüzyıl Kösem, en sonunda uzun bir zaman atlamasıyla ikinci perdeyi açtı ve Beren Saat’in gelişinden sonra dizi için üçüncü bir başlangıç yapıldı.

Peki, tüm bunlara rağmen izleyici neden diziye geri dönmüyor? Her şey için çok geç olduğundan mı yoksa bir şeyler düzeltilmeye çalışılsa da aslında hala dizinin aynı konum üzerinde sektiğinden mi? Sürekli yeni takviyeler, yeni hikayeler ve hep bir ıslahat peşinde koşan Muhteşem Yüzyıl Kösem için asıl sorunlar kümesi ne? Gelin kendimce bulduğum, Kösem’i tekrar izletecek maddelere bir göz gezdirelim:
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER