Eva Longoria'nın yeni dizisi Telenovela, TLC'de başlıyor

Eva Longoria'nın yeni dizisi Telenovela, TLC'de başlıyor
Bu sezon yayın hayatına NBC kanalında başlayan Telenovela dizisi şimdi de TLC ekranlarında Türk izleyicilerle buluşacak.

Chrissy Pietrosh, Jessica Goldstein ve Robert Harling'in yarattığı bu yeni komedi dizisinde Desperate Housewives ile tanıdığımız Eva Longoria başrolde yer alıyor. İlk bölümü Amerika'da aralık ayında yayımlanan dizinin eski adı Hot & Bothered olarak açıklanmıştı. Daha sonra ilk ismi olan Telenovela'ya geri döndü. Eva Longoria bu sefer karşımıza Ana Sofia isminde bir pembe dizi oyuncusu olarak çıkıyor. Ana Sofia, oldukça fazla ilgi gören İspanyolca bir pembe dizide rol alıyor. Doğal olarak bu dizi ona şöhreti de beraberinde getiriyor ancak sıkıntı şu ki, Ana Sofia tek kelime bile  İspanyolca bilmiyor. Elbette bu durumu etraftakilere çaktırmaması gerekiyor. Bunun yanında kanala yeni bir yöneticinin gelmesiyle birlikte diziye Ana Sofia'nın eski kocası dahil ediliyor. Kötü koşullar altında ayrıldığı kocasıyla dizide aşk yaşayacak olmak durumu daha da zorlaştırıyor.

Dizide Eva Longoria'nın yanı sıra Jencarlos Canela, Diana-Maria Riva, Amaury Nolasco, Jose Moreno Brooks, Jadyn Douglas, Alex Meneses ve Izzy Diaz gibi isimler rol alıyor.

Bizleri pembe dizilerin kamera arkasına götüren Telenovela, 26 Ocak Salı gününden itibaren TLC'de ekranlarında olacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER