Bizim Hikaye: Azıcık ılık ama temiz bu hikaye!

Bizim Hikaye: Azıcık ılık ama temiz bu hikaye!

Yapımcılığını MED Yapım’ın üstlendiği, senaryosunu Hatice Meryem ve Banu Kiremitçi Bozkurt’un kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda ise Serdar Gözelekli’nin oturduğu Shameless uyarlaması Bizim Hikaye dizisinin ilk bölümü 14 Eylül 2017, Perşembe akşamı Fox Tv Türkiye ekranlarında izleyicisiyle buluştu.

Çekimleri İstanbul’da devam eden dizinin oyunu kadrosunda Hazal Kaya, Burak Deniz ve Reha Özcan’ın yanı sıra, Nesrin Cavadzade, Yağızcan Konyalı, Nejat Uygur, Pınar Töre, Berkay Akın, Evrim Doğan, İsmail Karagöz, Korhan Fırat, Mehmetcan Mincinozlu, Alp Akar, Zeynep Selimoğlu ve Ömer Sevgi gibi deneyimli oyuncular da yer alıyor.

Dizinin konusu: Altı çocuk ve bir babadan oluşan ailenin trajikomik hikayesini anlatacak. Baba Fikret’in (Reha Özcan) sorumsuzluğu sebebiyle, çocukların en büyüğü Filiz (Hazal Kaya) ise kardeşlerini bir şekilde okutma ve geçindirme derdinde. Filiz, sorumlulukları kendinden büyük bir genç kızken, birden hayatına yakışıklı ve karizmatik Barış (Burak Deniz) girecek. Hem Filiz’in kalbini kazanıp, hem ailenin bir parçası olabilmek için elinden geleni yapacaktır. Aile zaman zaman komik, çoğu zamansa yürekleri sızlatan olaylar yaşayacak. Her ne olursa olsun her türlü zorluğun üstesinden gelecek bu ailenin hikayesi anlatılıyor.

Bizim Hikâye dizininin ilk bölümünü biz de Ranini.Tv yazarları olarak izledik, değerlendirdik.

Bakalım Bizim Hikaye ne kadar beğenilmiş?


Yazı devam ediyor...


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER