Tom Amandes, Arrow'da kimi canlandıracak?

Tom Amandes, Arrow'da kimi canlandıracak?
The CW'da ekrana gelen Arrow her geçen gün yeni bir kahramanı ya da düşmanı ekrana taşımaya devam ediyor. Dizide rol alacağı belli olan son isim Tom Amandes oldu.

Yapılan açıklamalarda Amandes'in Noah Kuttler karakterini canlandıracağı söyleniyor. Noah Kuttler aynı zamandan The Calculator ismiyle de tanınıyor. Karakter teknoloji ve suç konusunda bir deha olmasıyla dikkat çekiyor.

Ancak bu karakterin sadece bir düşmandan ibaret olmayacağı da iddia ediliyor. Dizide Felicity Smoak'ın babasının kimliği bilinmiyor. İzleyicilerden büyük bir kısmı bu karakterin oldukça zeki bir suçlu olmasını bekliyor. Öte yandan bu karakterle Arrow'un dördüncü sezonunda tanışmamız gerekiyor. Noah Kuttler'ın teknolojiyle yakından bağlantılı oluşu, "Acaba Felicity'nin babası Noah mı çıkacak?" sorusunu akıllara getirdi. Dizide Felicity'nin annesi rolünde izlediğimiz Charlotte Ross, Twitter'dan bu haberi doğrular nitelikte paylaşımlar yaptı. Ancak şimdilik resmi olarak yapılan bir açıklama bulunmuyor. Net olan tek şey Noah Kuttler'ın Roy Harper'la bir bağlantısı olacağı...

Arrow, Amerika'da çarşamba akşamları The CW'da ekrana geliyor. Yeni bölümler Türk izleyicisiyle Amerika'dan 24 saat sonra perşembe günleri saat 21.00'de Dizimax Sci-Fi'da yayımlanıyor. 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER