Legends of Tomorrow için uzun bir tanıtım geldi

Legends of Tomorrow için uzun bir tanıtım geldi
The CW'nun merakla beklenen çizgi roman uyarlaması dizisi Legends of Tomorrow için uzun bir tanıtım izleyicilerle paylaşıldı.

Ocak ayında ekrana gelmeye başlayacağı duyurulan dizinin tanıtımında kahramanlarımız Rip Hunter tarafından bir araya getiriliyor. Bir zaman yolcusu olan Rip Hunter, gelecekte Vandal Savage'in bir diktatöre dönüşüp Dünya'ya hakim olduğunu açıklıyor. Ölümsüz olan Vandal Savage'i durdurmak için geçmişe gitmeleri ve birlikte çalışmaları gerekiyor. Böylece bir araya getirdiği kahramanları, Waverider isimli gemisiyle farklı zamanlara götürüyor. Ardından dizide göreceğimiz sekiz kahramana biraz daha yakından bakıyoruz. Bunlar Ray Palmer (The Atom), Sara Lance (White Canary), Mick Rory (Heat Wave), Leonard Snart (Captain Cold), Martin Stein (Firestorm), Jay Jackson (Firestorm), Kendra Saunders (Hawkgirl) ve Hawkman oluyor. Tanıtımda özellikle Rip Hunter'ın "Çelik Adam'ın (Superman) ölümünü ve Kara Şövalye'nin (Batman) düşüşünü gördüm." sözleri özellikle dikkat çekiyor. Genelde DC'nin televizyon işlerinde Superman ve Batman'in adının anılmamasına özen gösteriliyor. Bu kural ilk olarak Supergirl ile bozulmuştu. Bu sözlerle daha da geniş bir evren vaat eden Legends of Tomorrow izleyicilerde merak uyandırmayı başardı.

Legends of Tomorrow'da Arthur Darvill, Caity Lotz, Victor Garber, Wentworth Miller, Dominic Purcell, Brandon Routh, Ciara Renée, Falk Hentschel, Franz Drameh ve Casper Crump gibi isimler rol alıyor.

İlk sezonu heyecanla beklenen Legends of Tomorrow21 Ocak Perşembe gününden itibaren The CW kanalında ekrana gelmeye başlayacak. Paylaşılan tanıtımı aşağıda bulabilirsiniz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER