Melissa Benoist'in eşi Blake Jenner, Supergirl'de rol alacak

Melissa Benoist'in eşi Blake Jenner, Supergirl'de rol alacak
CBS'de ekrana gelen Supergirl oyuncu kadrosuna yeni isimler katmaya devam ediyor. Dizide yer alacağı belli olan son isim Blake Jenner oldu.

Jenner, daha önce Fox'ta yayımlanan Glee dizisinde Melissa Benoist ile birlikte rol almıştı. Dizinin dördüncü sezonunda sıkça ayrılıp barışan Marley - Ryder çiftini canlandırmışlardı. Glee dolayısıyla birlikte olmaya başlayan bu iki oyuncu daha sonra evlendi. Şimdi ikili yeniden romantik bağları olan iki karakteri canlandıracak gibi görünüyor.

TVLine'nin haberine göre Jenner dizide Cat Grant'in geçmişiyle bağlantısı olan yakışıklı Adam Foster karakterini canlandıracak. National City'ye gelen Adam, Kara ile Cat'in ilişkisini önemli bir teste tabi tutacak. Öte yandan Adam ve Kara arasında beklenmedik bir bağ oluşacak. İkili arasında romantik şeylerin yaşanması bekleniyor.

Black Jenner'ın yer alacağı bölümlerin 2016 yılı başında ekrana gelmesi bekleniyor. Supergirl, pazartesi günleri Amerika'da CBS'de ekrana geliyor. Dizinin yeni bölümleri Türk izleyicilerle Dizimax Sci-Fi kanalında salı günleri saat 22:00'de buluşuyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER