Amerikan Müzik Ödülleri, 197 bölgede ekrana gelecek

Amerikan Müzik Ödülleri, 197 bölgede ekrana gelecek
Amerikan Müzik Ödülleri ya da orijinal adıyla American Music Awards, 22 Kasım Pazar gecesi sahiplerini bulacak. Dick Clark tarafından yaratılmış olan bu ödül töreni 2015 yılında dünya genelinde 197 bölgede izleyicilerle buluşacak.

Bu gecenin dünya çapındaki yayıncıları arasında CTV (Kanada), NHK (Japonya), Foxtel (Avustralya), RTL/CBS Entertainment (Asya), Turner (Latin Amerika), Fox (Hollanda ve Belçika), Viacom 18 (Hindistan), TNT (Almanya), MNET (Güney Afrika), D17 (Fransa), TV2 (Norveç), Cignal (Filipinler), DRTV (Danimarka), NetMed (Endonezya) ve Show TV (Türkiye) yer alıyor. Bu sayede Amerikan Müzik Ödülleri'nin toplamda 20 ile 30 milyon izleyiciye ulaşması bekleniyor.

Bu önemli ödül töreninin 2015 yılında ünlü şarkıcı Jennifer Lopez sunacak. Gecede 5 Seconds of Summer, Justin Bieber, Leon Bridges, Coldplay, Selena Gomez, Ariana Grande, Nick Jonas, Jennifer Lopez, Demi Lovato, Macklemore & Ryan Lewis, Alanis Morissette, One Direction, Gwen Stefani, The Weeknd, Carrie Underwood gibi isimler de sahne alacak.

43. Amerikan Müzik Ödülleri Töreni, 22 Kasım Pazar gecesi saat 03.00’te canlı yayınla Show TV'de olacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER