American Crime: 2. sezon ne zaman başlayacak?

American Crime: 2. sezon ne zaman başlayacak?
İkinci sezonuyla ABC ekranına dönecek olan American Crime dizisi için beklenen açıklama geldi. Dizinin ikinci sezonunun ocak ayında başlayacağı açıklandı.

American Crime'nin yeni bölümlerinde ilk sezonda da gördüğümüz Timothy Hutton, Felicity Huffman, Lili Taylor, Elvis Nolasco, Regina King ve Richard Cabral gibi oyuncular yepyeni rollerle dönecek. André Benjamin kadroya yeni katılan isim olacak.

İkinci sezonun konusuysa şöyle: Taylor Blaine'in fotoğrafları bir partiden sonra sosyal medyada paylaşılıyor. Taylor daha sonra elit bir okulun öğrencileri olan Kevin LaCroix ve Eric Tanner'i uyuşturucu kullanma, saldırı ve fotoğraflarını internette paylaşmakla suçluyor. Tüm bunların ardından Koç Dan Sullivan takımı bir arada tutmaya çabalarken, müdür Leslie Graham da okulun itibarını korumaya çalışıyor. Taylor'ın annesi Anne okulun zengin aileleri tarafından saldırıya uğramasına rağmen oğluna bu konuda sonuna kadar destek oluyor. Taylor'ın kız arkadaşı Evy de kendi okulunda ırkından kaynaklı olarak sorun yaşıyor. Dizinin hikayesinin merkezinde bu iki okul yer alıyor. Buradaki öğrenci ve öğretmenlerin hayatları bir şekilde birbiriyle bağlanıyor. Taylor ve annesi Anne'in beklediği destek de hiç beklemedikleri bir yerden geliyor.

American Crime, bambaşka bir hikaye anlatacağı yeni sezonuyla 6 Ocak'ta ABC'de ekrana gelmeye başlayacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER