Sezonun yeni bombası İsrail formatı dizi False Flag'ı Fox aldı!

Sezonun yeni bombası İsrail formatı dizi False Flag'ı Fox aldı!
MIPCOM 2015'te Fresh Tv Fiction sunumunda liste başı olarak sunulan dizi False Flag'in hakları Fox International Channels tarafından alındı.

Keshet International ile anlaşma sağlayan Fox, dizinin Israil versiyonunu yayınlama hakkı elde etti. Ancak anlaşma bununla sınırlı değil. Fox, bunun yanı sıra False Flag'in Amerikan versiyonunu da çekecek. Bu sayede dizinin her iki versiyonunu da 127 farklı ülkede izleyicilerle buluşturabilecek.

Fox International Channels adına konuşan Sharon Tal, "Kendimizi bu yeni televizyon projesine adadık. Keshet International ile birlikte çalışacağımız ve False Flag'in hem orijinal hem de İngilizce versiyonunun haklarını aldığımız için oldukça heyecanlıyız. Birinci sınıf kalitedeki bu İsrail yapımı diziyi Dünya'ya sunmak harika olacak." sözlerini sarf etti.False Flag, kendisi ve dört başka İsrailliyi haberlerde gören Ben Rafael'in hikayesini anlatıyor. Ben ve diğer kişiler İran Savunma Bakanı'nı kaçırmakla suçlanıyor. Başta bir kimlik tespiti hatası gibi görünen bu olay gerilim dolu bir casusluk hikayesine dönüşüyor. Maria Feldman ve Amit Cohen'in yarattığı dizinin orijinalinde Ishai Golan, Ania Bukstein, Magi Azarzar, Angel Bonanni, Orna Salinger, Miki Leon ve Igal Naor gibi isimler rol alıyor.

Şimdilik False Flag'in Amerikan versiyonuyla ilgili bir bilgiyse bulunmuyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER