Tatlı Küçük Yalancılar'da A kim çıktı?

Tatlı Küçük Yalancılar'da A kim çıktı?
O3 Medya'nın Star Tv için hazırladığı, Elif Usman'ın uyarladığı, Cem Karcı'nın yönetmenliğini üstlendiği, Pretty Little Liars uyarlaması Tatlı Küçük Yalancılar 13. bölümü ile ekrana veda etti. 13 bölüm boyu merakla beklenen “A kim” sorusunun cevabı da finalle beraber ortaya çıktı.  

Uyarlandığı Pretty Little Liars’ın altıncı sezon finalinde ortaya çıkan A’ya benzer şekilde Tatlı Küçük Yalancılar’ın A’sı da Açelya’nın ikiz kardeşi olan Akasya çıktı. Pretty Little Liars'ta A; Alison'un herkesten gizlenen ve öldü sanılan cinsiyet değiştirmiş kardeşi CeCe çıkmıştı. 
 
Annelerinin evlilik dışı ilişkisinden doğan Açelya ve Akasya ikiz kardeşlerden Akasya, ailesinden koparılır. Açelya herkes gibi annesinin evli olduğu kişiyi babası bilerek onların yanında yetişirken Akasya öz babası ve onun evlendiği Semra Hanım ve bu evlilikten doğan Eren’in yanında yetişir. Varlığından çok az kişinin haberdar olduğu Akasya, kişilik bozukluğu rahatsızlığı sebebiyle yatırıldığı akıl hastanesinden kaçarak ikizi Açelya’yı takip edip onunla iletişim kurar. Bu sırada kıskandığı kardeşine A adıyla tehdit mesajları gönderen Akasya, Açelya’nın bunu fark etmesi üzerine Açelya’yı öldürür. Rahatsızlığı sebebiyle bu cinayeti Açelya’nın arkadaşlarının işlediğine kendisini inandırır ve bu kez tehdit mesajlarını onlara göndermeye başlar. Eren’in ölümünden sonra Açelya’nın yerine geçer.
 
Bu değişimi fark eden Cesur finalde Akasya’nın Aslı, Hande, Ebru ve Selin’i öldürmek için yaptığı son planı bozdu. Akasya polis tarafından yakalandı ve A’nın hikâyesi böylece sona ermiş oldu. 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER