The Knick: 2. sezon tanıtımı ve posterleri bir arada

The Knick: 2. sezon tanıtımı ve posterleri bir arada
Cinemax'ın ilgi gören yapımlarından The Knick, ekim ayında ekrana geri dönecek. Merakla beklenen ikinci sezondan yeni bir tanıtım ve bir sürü poster bir arada paylaşıldı.

1900lü yılların başında geçen dizi New York'taki Knickerbocker Hastanesi'nde çalışan Dr. John Thackery ve onunla görev yapan ekibi konu ediyor. Tıbbın henüz istenen derece gelişmediği bu dönemde ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorlar. Kısmen William Stewart Halsted'den esinlenerek yaratılan Thackery, gündüzlerini kokainle, gecelerini de Çin Mahallesi'nde geçiriyor. Bu yapımda Clive Owen, Andre Holland, Jeremy Bobb, Juliet Rylance, Eve Hewson ve Michael Angarano gibi isimler rol alıyor.

Clive Owen'in Dr. Thackery rolüyle geri döndüğü ikinci sezon 1901 yılında geçecek. Şehrin farklı bir yanında yer alan farklı bir bina için hastanenin kapatılacak olması personelin arasında karmaşaya neden oluyor. Herkes kendisi için yeni bir yol arayışına giriyor. 

Merak uyandıran yeni bölümleriyle The Knick, 16 Ekim'den itibaren ekrana gelecek. Dizi için paylaşılan tanıtımı aşağıda, posterleriyse ilerleyen sayfalarda bulabilirsiniz.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER