Diriliş Ertuğrul'un yeni sezonundan ilk tanıtım yayınlandı!

Diriliş Ertuğrul'un yeni sezonundan ilk tanıtım yayınlandı!
Geçtiğimiz sezon reyting rekorları kıran ve en çok beğenilen diziler arasında yer alan Diriliş ‘Ertuğrul’ Dizisi’nin ikinci sezon ilk teaserı yayınlandı. 

Sadece 20 saniye olmasına rağmen birçok kişiyi merakta bırakmayı başaran Teaser yayınlandığı ilk andan itibaren internette tıklanma ve paylaşım rekorları kırdı. İkinci sezon ilk bölümü 30 Eylül Çarşamba akşamı saat 20:00’de TRT 1’de yayınlanacak olan Diriliş ‘Ertuğrul’ Dizisi’nin bu sezon da izlenme rekorları kırması bekleniyor.

ERTUĞRUL BEY VE KAYILAR 3 CEPHE’DE SAVAŞACAKLAR

Yapımcılığını ve proje tasarımını Mehmet Bozdağ’ın üstlendiği; senaryosunu Mehmet Bozdağ, Atilla Engin ve Zeynep Aslı Peker’in yazdığı: yönetmenliğini Metin Günay’ın yaptığı Diriliş “Ertuğrul” Dizisi’nin ilk sezonunda Ertuğrul Bey (Engin Altan Düzyatan) ve Alp’leri Tapınak Şövalyeleri’ni tarihten silmişti. 

Dizinin ikinci sezonunda Ertuğrul Bey ve Kayılar’ı daha da zor bir dönem bekliyor. Ertuğrul Bey (Engin Altan Düzyatan) bir tarafta Anadolu’yu işgal ederek her şeyi yakıp yıkan Moğollar’la savaşırken diğer yandan da abisi ‘Gündoğdu’yla (Kaan Taşaner) beylik savaşına girişecek. Bu süreçte ‘Ertuğrul Bey’in bir diğer ‘iç düşmanı’, ise tahtına göz koyan dayı oğlu ‘Tuğtekin’ (Uğur Güneş) olacak. 

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER