Kertenkele ekibi büyük tehlike atlattı!

Kertenkele ekibi büyük tehlike atlattı!

Kertenkele dizisinin setindeki yangın sahnesinde alevler arasında kalan oyuncu Umut Oğuz yaralandı.

Kertenkele’nin setinde özel efekt uzmanlarının ve sanat grubunun hazırladığı sahne gerçek bir yangını aratmayacak nitelikteydi. İtfaiye, ambulans ve sağlık görevlilerinin hazır bulunduğu çekimlerde, tüm emniyet tedbirlerinin alınmasına rağmen gelen kazadan kaçılamadı.

Umut Oğuz sahne gereği metruk bir binaya girerek, patlamadan dolayı yaralanan başrol oyuncusu Timur Acar’a yardım etmeye çalışacaktı. Oldukça tehlikeli olan bu sahnenin çekimlerinde alev ve yoğun dumana maruz kalan Umut Oğuz, alev alev yanan kalasların kafasına düşmesiyle yaralanarak yere düştü.

 

DUALAR EDEREK ÇEKİMİ YÖNETTİM…

Yönetmen Cem Tabak ise; “Tüm ekibimle birlikte büyük tehlike atlattık. Çekim yaptığımız yer gerçekten yıkık ve virane bir evdi. Çekime başladığım andan itibaren dualar ederek çekimi yönettim. 80 kişilik olan ekibimin yarısından fazlasını da başlarına bir şey gelebilme endişesiyle dışarıda bıraktım. Korktuğum şey başımıza geldi. Daha doğrusu Umut’un başına geldi. Alevlerin etrafı sarmasıyla yanan ve çürüyen tahtalar Umut’un kafasına düştü. Gerçekten çok korktuk. Allah esirgedi,” diyerek düşüncelerini paylaştı.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER