Supernatural: 11. sezon sürpriz karakterlerle şaşırtabilir

Supernatural: 11. sezon sürpriz karakterlerle şaşırtabilir
The CW'nun sevilen dizilerinden Supernatural, yeni bölümleriyle ekim ayında ekrana dönmeye hazırlanıyor. Dizinin başrol oyuncularından Jared Padalecki'ye göre yeni bölümlerde uzun zamandır beklenen bazı isimleri görme ihtimalimiz var.

Supernatural'ın en fazla merak edilen karakterlerinden birinin Tanrı olduğunu söylersek yanılmış olmayız. Dizinin beşinci sezonunda Lucifer'ın kafese kapatılmasından beri onun ve elbette her şeyi çözebilecek olan Tanrı'nın görülmesi heyecanla bekleniyor. Hayranların bir kısmı Rob Benedict'in canlandırdığı Chuck'ın Tanrı olduğuna inanıyor. Ancak bu kesin dizide bir şekilde dile getirilmedi. Son sezonla birlikte karanlığın etkisiyle dizide her şeyi mümkün hale getiriyor. Jared Padalecki de aynı fikirde olmalı ki, bu konudaki düşüncelerini "Karanlığın etkisiyle bir sürü ihtimale kapı açıyor. Bunlar arasında Lucifer ve Tanrı'nın ortaya çıkması da yer alıyor." sözleriyle ifade ediyor.

Elbette bunların hepsi birer ihtimalden ibaret. Ancak böyle büyük bir gelişmenin gerçekleşme olasılığı bile izleyicileri heyecanlandırmaya yetiyor.

Supernatural, on birinci sezonuyla 7 Ekim'de The CW'da ekrana dönecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER