The Flash: Jesse Quick'e kim hayat verecek?

The Flash: Jesse Quick'e kim hayat verecek?
The CW'nun sevilen çizgi roman uyarlaması The Flash, oyuncu kadrosuna yeni isimler katmaya devam ediyor. Dizide rol alacağı açıklanan son isim Violett Beane oldu. Genç oyuncu dizide süper gücü hız olan Jesse Quick'i canlandıracak.

Şimdiye kadar sadece The Leftovers, Flay ve Slash gibi yapımlarda rol alan oyuncu bu sefer çizgi roman takipçilerinin oldukça sevdiği Jesse Quick olarak karşımıza çıkacak. Asıl ismi Jesse Chambers olan bu genç kadın, çizgi romanlarda Liberty Belle ve Johnny Quick'in kızıydı. Geoff Johns'un kaleme aldığı Flash çizgi romanlarında da oldukça önemli bir karakterdi. Ancak onu yine bu ikilinin kızı olarak mı göreceğiz, yoksa dizide farklı bir şekilde mi ele alınacak henüz bilmiyoruz.

Televizyonda karşımıza çıkacak olan Jesse, oldukça akıllı ve kurnaz bir üniversite öğrencisi olarak tanımlanıyor. Bu genç kahramanın Flash ile Zoom arasında gerçekleşecek mücadelenin ortasında kalacağı söyleniyor. 

Ayrıca bu sezon The Flash'ta Teddy SearsJay Garrick ve Keiynan Lonsdale'ı da Wally West rolünde göreceğiz. Anlaşılan o ki dizinin ikinci sezonu paralel evrenlerde bir sürü farklı kahramanla dolu olacak.

The Flash, yepyeni bölümleriyle 6 Ekim'den itibaren ekrana dönecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER