The Flash: 2. sezondan ilk tanıtım geldi

The Flash: 2. sezondan ilk tanıtım geldi
The CW'nun sevilen dizilerin The Flash, ekim ayında ekrana dönmeye hazırlanıyor. İlk sezonu oldukça heyecanlı bir şekilde sonlandıran dizinin yeni bölümleri için ilk tanıtım yayımlandı.

The Flash'ın gelecek bölümlerinde hikayeye yepyeni karakterler dahil olacak. Bunlar arasında orijinal Flash olarak bilinen Jay Garrick ve en fazla tanınan Flash olan Wally West yer alıyor. Bu önemli karakterleri Teddy Sears ve Keiynan Lonsdale canlandıracak. Dizide onların yanı sıra Grant Gustin, Tom Cavanagh, Candice Patton, Danielle Panabaker, Carlos Valdes ve Jesse L. Martin gibi isimler rol alıyor.

Paylaşılan 10 saniyelik tanıtımda dizide bizleri daha büyük, daha kötü ve daha hızlı hikayelerin beklediği mesajı veriliyor. Bunun yanı sıra, Batman'le özdeşleşmiş bir süper kahraman iletişim aracı olan Bat Signal tarzında bir sistem görüyoruz. Bu da Flash'ın artık resmen Central City'nin kahramanına dönüştüğünü gösteriyor.

The Flash, yepyeni bölümleriyle 6 Ekim'den itibaren ekrana dönecek. Diziden paylaşılan kısa tanıtımı hemen aşağıda bulabilirsiniz. BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER