Stephanie Sigman, American Crime'ın kadrosuna katıldı

Stephanie Sigman, American Crime'ın kadrosuna katıldı
Son olarak The Bridge dizisindeki rolüyle akıllarda yer eden Stephanie Sigman'ın American Crime'ın ikinci sezonunda rol alacağı açıklandı.

Yeni sezonu Indianapolis'te geçecek olan dizide Sigman, Monica Ava karakterini canlandıracak. Monica, olayların geçeceği okulun idarecisi olacak. American Crime'ın ikinci sezonunda bir devlet lisesinde yaşanan skandal ele alınacak. Bu lisede okuyan bir erkek öğrenci, okulun basketbol takımındaki oyuncuların cinsel istismarına uğradığını iddia edecek. Fotoğraflarını çektiklerini ve bunu internette yayınladıklarını söyleyerek dava açacak. Bu durum da okulda büyük sorunlara yol açacak.

Stephanie Sigman bu sıralar American Crime'ın yanı sıra yakın zamanda ekrana gelecek Narcos ve yeni James Bond filmi Spectre'de de rol alıyor. 

American Crime'ın ikinci sezonunda Felicity Huffman, Timothy Hutton, Regina King, Richard Cabral, Elvis Nolasco ve Lili Taylor gibi isimler diziye geri dönecek. André Benjamin, Joey Pollari ve Connor Jessup ekibin yeni üyeleri arasında yer alıyor.

ABC'nin ilgi çeken dizisi American Crime'ın tam olarak ne zaman ekrana döneceği henüz belli değil.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER