Fear The Walking Dead: Asıl zombi kıyameti 2. sezonda gerçekleşecek

Fear The Walking Dead: Asıl zombi kıyameti 2. sezonda gerçekleşecek
AMC'nin sevilen yapımı The Walking Dead'in kardeş dizisi Fear The Walking Dead bu ay izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Yeni bölümler yaklaşırken dizinin ilk sezonuna dair yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor.

Rick'in komadan uyanmasından önceki aşamaları da konu edecek olan bu yeni dizi biraz daha yavaş ilerleyecek. Dizinin The Walking Dead'de görmeye alıştığımız zombi kıyameti noktasına gelmesi biraz zaman alacak. Fear The Walking Dead'in ilk sezonunda zombilere "walkers" (yürüyenler) değil de "infected" (hastalık bulaşmış) deneceği, başta onların virüs bulaşmış insanlar olarak görüleceği dile getirildi. The Walking Dead'de insanların zombileri başta nasıl gördüğü, ne şekilde hareket ettiği ve hangi noktadan sonra zombileri öldürmekte sakınca görmediği gibi detayları izleme şansımız olmamıştı. Fear The Walking Dead'in ilk sezonu bizlere tam olarak bunu vaat ediyor.

Kısacası, Fear The Walking Dead'in ilk sezonu zombi kıyametinin aksiyon ve hayatta kalma mücadelesi kısmından çok, psikolojik yanlarına odaklanacak. Dizinin altı bölümden oluşan sezonu 23 Ağustos'tan itibaren ekrana gelecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER