Hannibal'ın reytingleri dibe vurdu

Hannibal'ın reytingleri dibe vurdu
Geçtiğimiz aylarda NBC'nin iptal ettiğini duyurduğu, ardından da kalan bölümlerin yayın gününü değiştirdiği Hannibal'ın reytingleri giderek düşüyor.

Televizyonun en sevilen yapımlarından biri olan Hannibal sürpriz bir şekilde iptal edilmişti. Yine de dizinin hayranları yılmamış, sevdikleri yapıma bir yuva aramaya devam etmişti. Bu ilgi gören yapım şimdilik kendine yeni bir ev bulunabilmiş değil. Ancak Hannibal'ın kalan bölümlerinin reytinglerindeki azalma sürüyor. Bunun önemli nedenlerinden biri, NBC'nin iptal ettiği bu yapımı cumartesi günü ekrana getirmeye başlaması.

Dizi geçtiğimiz cumartesi günü "The Great Red Dragon" bölümüyle izleyicilerin karşısına çıktı. Üçüncü sezonun sekizinci bölümü sadece 1 milyon izleyiciyi ekrana çekmeyi başardı. Bu da dizinin şimdiye kadar gördüğü en düşük rakamlar arasında yer alıyor.

Reytinglerdeki bu düşüşte iptal kararının etkisi büyük. İzleyicilerin bir kısmı düzgün bir sonla bitmeyeceğine inandıkları diziyi izlemeyi bıraktı. Hannibal'ın sıkı takipçileri de diziyi NBC'den takip etmeyerek kanala tepki gösteriyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER