Muhteşem Yüzyıl Kösem kadrosuna iki isim daha dahil oldu!

Muhteşem Yüzyıl Kösem kadrosuna iki isim daha dahil oldu!
Ekim ayında Cannes'da düzenlenecek olan MIPCOM Fuarı'nda lansmanı yapılması planlanan TİMS projesi Muhteşem Yüzyıl Kösem'e iki genç oyuncu daha katıldı.

Dizinin yönetmeni Zeynep Günay Tan ile Benim Adım Gültepe dizisinde çalışan Ekin Koç ve Star Tv'nin geçen yıl en çok izlenen işlerinden biri olan Güzel Köylü'de başrol oynayan Berk Cankat projeye dahil oldular. İki oyuncunun da evvelce Sana Bir Sır Vereceğim dizisinde oynadığı ve yakın arkadaş oldukları biliniyor. Koç ve Cankat hikaye gereği birbirine düşman iki karaktere can vereceklermiş.

Böylece Hülya Avşar ve Mete Horozoğlu ile birlikte Muhteşem Yüzyıl Kösem kadrosunda yer aldığı "duyurulabilir" isim sayısı dört oldu. Beren Saat konusunda ise hâlâ imza aşamasına geçilmediği mi yoksa imza atıldı da, Arçelik kampanyasının rüzgarı sebebiyle haberin PR değeri araya kaynamasın diye mi resmi olarak bilgi verilmediği bir muamma olarak sektör kulislerinde konuşuluyor.

Bilindiği üzre şu ana kadar yapım şirketi tarafından resmi olarak bilgi verilen ve kadroda varlığı onaylanan tek isim Hülya Avşar oldu. Ancak ekip, Ağustos ayı ortalarında sete çıkmaya hazırlandığına göre pek yakında bütün kadronun resmi olarak açıklanması umud ediliyor.

Gelişmeleri bildireceğiz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER