Zengin Kız Fakir Oğlan hangi kanala transfer oldu?

Zengin Kız Fakir Oğlan hangi kanala transfer oldu?

Arka Sıradakiler ve Çocuklar Duymasın gibi başarılı projelerin yapımcısı olan Mint Yapım ve Birol Güven çok sevilen Zengin Kız ve Fakir Oğlan’ı bu yaz FOX ekranına getiriyor.

Zengin Kız, Fakir Oğlan’da son derece varlıklı Kemal Bey, küçük kızı Biricik’in, becereksiz, hatta saf gibi görünen sıradan bir banka çalışanı olan Nurhan’ı koluna takıp “evleneceğim adam” diye eve getirdiğinde kıyameti koparır ve bu adamdan kurtulmanın yollarını aramaya başlar. Bu yolda en büyük yardımcısı, büyük kızı Rüyam’ın nişanlısı Sarp’tır. Sarp her ne kadar zengin, kültürlü ve büyük kızına layık bir damat adayı gibi görünse de her türlü dalaverayı çevirecek bir tiptir. Kemal Bey’in, kızını küstürmeden, yeni damattan kurtulmanın yollarını aradığı dizi, aslında padişahın kızının peşindeki modern bir Keloğlan hikayesidir.

19 Temmuz’dan itibaren her Pazar ekranlara gelecek Zengin Kız Fakir Oğlan’ın başrollerinde Hüseyin Avni Danyal, Ufuk Özkan, Ecem Nur Özkaya ve Ayda Aksel, yönetmen koltuğunda ise Hasan Tolga Pulat var.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER