Eonline'nin düzenlediği 'En İyi Tv Çifti' anketinde Hilal ve Leon aday!

Eonline'nin düzenlediği 'En İyi Tv Çifti' anketinde Hilal ve Leon aday!
Amerika Birleşik Devletleri'nden yayın yapan ve Hollywood hakkında her türlü içeriği izleyicilerle buluşturan reality show ve magazin kanalı olan E! Entertainment Television'ın geleneksel olarak düzenlediği TV's Top Couple (Televizyonun en iyi çifti) anketi listesine Türkiye'den de bir aday dahil oldu. Kanal D'de yayınlanan O3 Medya projesi Vatanım Sensin'de yer alan karakterler olan Hilal ve Leon 2018'in 'En İyi TV Çifti'ni seçmeye yönelik anketin tek Türk adayları oldu.

Perşembe akşamları yayınlanan dizinin sevilen çifti Hilal ve Leon'un hayranları tarafından kurulan HiLeon Fandom, iki sezondur gerek dizinin resmi etiketini gerekse bağımsız olarak oluşturdukları etiketleri kullanarak TT  (Trend Topic) listesine girmekte ve rekor sayıda tweet atmaktalar. Zaman zaman özel TT çalışmaları da yapan ve WTT listelerine de giren fandomun sosyal medyadaki etkisi E!'nin dikkatini çekmiş olmalı ki ankette Hilal ve Leon'a da yer verdiler.

E! kanalına bağlı magazin ve televizyon haber sitesi www.eonline.com üzerinden yapılan oylama ile 2018'in en iyi televizyon çifti seçilecek. Oylamanın ilk adımında 64 çiften oluşan liste, ikinci kısımda 32 çifte düşecek. 

Geçen senenin kazanan çifti Norveç'in büyük kitlelere ulaşan gençlik dizisi Skam'ın 3. sezonuna konu alan Evak (Even&Isak) idi. 

İlk kısım için 31 Ocak'a kadar açık oylama devam edecek, HiLeon'a oy vermek isteyenlerin ellerini çabuk tutması gerekiyor.^^


Oy vermek için TIKLAYINIZ!BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER