Hazal- Aras tamam, Maral yola devam!

Hazal- Aras tamam, Maral yola devam!
Acun Ilıcalı Tv8'i satın aldığından beri Cihangir Kedileri bile kanalın yayın akışı ve stratejisi hakkında fikir sahibi olmuş ve her köşede tv8'in eğlence kanalı olacağı, komedi ve show programlarına ağırlık vereceği konuşuluyordu. Tv8, ani bir hamle ile Kaçak Gelinler'i transfer ederek dramalara da ağırlık vereceğini göstermişti. Daha sonrasında hızla İç Yapımlar atağa geçti ve sektörden proje toplamaya başladı.

Pekçok yapımcı ve bağımsız yazar Tv8'e proje verdiler. Bunlardan biri de Birol Güven oldu. Ocak ayında bir zamanların başarılı sitkom'u Ayrılsak da Beraberiz Tv8 ekranında başlayacak. Mete Horozoğlu da işin başrol oyuncusu olarak duyuldu. Mete Horozoğlu henüz projeye imza atmamış. Hâlâ kadın oyuncu aranıyor. En son Algı Eke'ye teklif gitmiş.

Geçen ay, İç Yapımlar'ın bir projeye daha başladığı duyulmuştu. Kod adı Maral olan projede Hazal Kaya ve Aras Bulut İynemli rol alacak. Deniz Koloş'un yöneteceği ve bir AVM'de çalışan gençlerin (bize çok tanıdık geliyor bu fikir) aşk, iş ve aile hayatlarına odaklanacak olan dramanın yeni yılda ekrana gelmesi planlanıyor.

Bu sabah MedyaTava'nın manşetten duyurduğu bir haber sosyal medyada hızla yayıldı. Habere göre Maral'ın başrolü Farah Zeynep Abdullah olmuştu.

Bakınız o haber:

Haber sosyal medyada yayıldıktan hemen sonra Tv8 Dramalar Müdürü Arzu Eğmir bir tweet atarak durumu yalanladı.
Bakınız o tweet:
Ancak Medyatava fırtatı gereği sektöre ASPARAGAS haber salmamasıyla da ünlüdür. Yani genelde bu yönteme pek başvurmazlar. Bu haberin ortaya çıkmasının bir yorum hatası olduğunu düşünmedik de değil. Belki Farah Zeynep Abdullah'a Acun Medya'dan gelen başka bir teklifi duyup, bu duyumu Maral ile birleştirmiş olabilirler. Malum, haber dediğin kulaktan kulağa yayılırken evrilip değişebilir hele de dedikoduyu taşıyan işin ehli değil ise..


Son Dakika: Saat 12:42'de Medyatava yayınladığı haberi sitesinden kaldırdı.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER