Bryan Fuller Hannibal'ı Kuzuların Sessizliği'yle döndürmek istiyor

Bryan Fuller Hannibal'ı Kuzuların Sessizliği'yle döndürmek istiyor
2015'te kanalını memnun etmeyen reytinglerinden dolayı yayından kaldırılan, bu yüzden de dünya genelindeki büyük fan kitlesinin hayal kırıklığı yaşadığı Hannibal için yeni bir haber var.

Dizinin yaratıcısı Bryan Fuller daha önce de olduğu gibi diziyi ekrana geri döndürmek istediğini açıkladı. Üstelik bu sefer biraz daha detay vererek... TVLine'ın haberine göre Fuller, Anthony Hopkins'in Hannibal'ı canlandırdığı Kuzuların Sessizliği hikayesini anlatan bir sezonla diziyi ekrana geri döndürmek istiyor. Ancak şimdilik ortada tabii ki bir kanal veya resmi bir hazırlık bulunmamakta.

Dizinin başrollerinden Hugh Dancy, yakında ikinci sezonuyla ekrana dönecek The Path dizisinde yer alıyor. Mads Mikkelsen son olarak Doctor Strange ve Star Wars ile beyaz perdeye uğradı. Fuller'ın kendisi de yeni dizisi American Gods ve NBC kanalına yapacağı bir başka uyarlama diziden dolayı dolu olduğundan Star Trek: Discovery dizisinden ayrılmak durumunda kaldı.

Fuller bu nedenle diziyi herkese uyacak bir şekilde 6-8 bölüm civarı bir mini diziyle döndürmek istediğinden de bahsetti.

ETİKETLER :

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER