Hannibal geri dönüyor mu?

Hannibal geri dönüyor mu?
2013 yılında kalbimizi fetheden, NBC’nin en başarılı dizilerinden biri olan ‘Hannibal’ bizlere geçtiğimiz yıl veda etmişti. Her bölümü adeta bir sanat filmiymiş gibi bir hissiyat yaratan dizinin finalinden sonra izleyiciler çeşitli imza kampanyaları düzenlemişti. Aynı zamanda dizinin senaristi Bryan Fuller da ‘Hannibal’ın yeniden ekrana gelmesi için çeşitli çözüm yolları arıyordu, ancak bu çalışmalar kısa bir süre sonra askıya alınmıştı.

Fuller, geçtiğimiz gün yeni dizisi ‘American Gods’ın gösteriminde verdiği röportajda ‘Hannibal’ için de olumlu sinyaller verdi. Bazı eleştirmenlerce ‘son on yılın en iyi dizisi’ olarak kabul gören ‘Hannibal’ için dizi oyuncuları Mads Mikkelsen ve Hugh Dancy de dizinin devam etmesi gerektiği yönünde düşüncelerini daha önce belirtmişti.

Hannibal’ın yeniden ekrana gelmesi için görüşmelere başlayan Bryan Fuller, Ağustos 2017’nin başlangıç tarihi olduğununun da altını çizdi. Senarist, oyuncuların uyumundan ve bunun sektörde kolayca bulunan bir şey olmadığını ve dizinin devam etmesi için elinden geleni yapacağını söyledi. Umarız Mads Mikkelsen ve Hugh Dancy’i yeniden ‘Hannibal’da izleyebiliriz.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER