Punisher kendi dizisine kavuşuyor

Punisher kendi dizisine kavuşuyor
Marvel çizgi romanlarının sevilen karakterlerinden The Punisher'ın kendi dizisi olacağı kesinleşti.

Punisher karakterinin Daredevil dizisinin ikinci sezonunda hikayeye dahil olacağı haberi ilk ortaya çıktığında büyük bir sevinç yaratmıştı. Çizgi roman sevenler daha o günden itibaren kahramanın kendi dizisine kavuşacağını umut etmeye başlamıştı. Netflix bu süreçte Punisher projesine dair iddiaları yanıtladırmamayı tercih etti. Daredevil'in ikinci sezonunun yayımlanmasıyla Jon Bernthal'in Punisher'ı da izleyici karşısına çıktı. Çizgi roman uyarlamalarını takip eden izleyicilerden tam puan almayı başardı. Bu olumlu gelişmeyle birlikte dizi projesi için ilk aşama da kaydedilmiş oldu.

Entertainment Weekly'nin haberine göre Punisher karakterini Jon Bernthal canlandırmaya devam edecek. Daha önce Hannibal ve Casualty gibi yapımlarda çalışmış olan Steve Lightfoot da dizinin baş yazarlığını üstlenecek.

Punisher, Netflix ve Marvel ortaklığında ekrana taşınan altıncı dizi olacak. İki mecranın ortak çalışmaları Daredevil ve Jessica Jones ile başladı. Luke Cage ve Iron Fist ile devam edecek. Ardından bu kahramanlar The Defenders mini dizisinde bir araya gelecek. Şimdilik Punisher'ın Defenders ekibine dahil olup olmayacağı kesin değil.

Şimdilik dizinin ne zaman ekrana geleceği bilinmiyor.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER