Gilmore Girls: A Year in the Life ve 3% 25 Kasım'da Netflix Türkiye'de!

Gilmore Girls: A Year in the Life ve 3% 25 Kasım'da Netflix Türkiye'de!
Her ay birçok orijinal yapımı izleyici karşısına getiren Netflix, Kasım ayını iki yeni ve orijinal dizisiyle kapatıyor.

2007'de yedinci sezonuyla final yapan ve yıllar sonra Netflix tarafından diriltilen Gilmore Girls dizisinin 'A Year in the Life' isimli yeni sezonu ve Brezilya yapımı ilk orijinal dizisi 3% 25 Kasım'da Netflix Türkiye'de başlıyorlar.

Gilmore Girls, uzun süredir beklenen dönüşünü Lorelai, Emily, Rory ve birçok Stars Hollow karakterinin hayatlarını konu alan dört unutulmaz bölümle gerçekleştiriyor. Connecticut'ın değişik karakterlerle dolu bir kasabasında dokuz sene sonrasını anlatan dizide ana karakterlerin her biri kendi hayatlarında bir dönüm noktasında. Ayrıca dizinin her bir bölümü bir mevsimi anlatacak.

Bir bilim kurgu dizisi olan 3% ise Dünya'nın ikiye ayrıldığı bir zamanda geçen bir yapım, başrollerinde de Bianca Comparato ile João Miguel yer alıyor. Gelecek dünyada bir taraf gayet ilerlemiş ve modern durumdayken diğer taraf ise yıkım içindedir. Yıkım tarafındaki kişilere hayatlarında bir kez diğer tarafa geçme şansı verilmektedir ama bu iş o kadar kolay değildir. Çünkü acımasız geçen sürecin sonunda yalnızca %3 oranında kişi daha iyi tarafa geçebilmektedir...

ETİKETLER :

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER