Gilmore Girls'ün yeni fragmanı yayınlandı

Gilmore Girls'ün yeni fragmanı yayınlandı
2007'de yedinci sezonuyla final yapan ve yıllar sonra Netflix tarafından diriltilen Gilmore Girls'ün fragmanı yayınlandı.

Gilmore Girls, uzun süredir beklenen dönüşünü Lorelai, Emily, Rory ve birçok Stars Hollow karakterinin hayatlarını konu alan dört unutulmaz bölümle gerçekleştiriyor. Connecticut'ın değişik karakterlerle dolu bir kasabasında onları bıraktığımız zamandan dokuz sene sonrasına geçiş yapan Gilmore girls: A Year in the Life'ta, ana karakterlerin her biri bir dönüm noktasında:

Lorelai’ın Luke'la ilişkisi sinir bozucu bir duraklama döneminde; Rory’nin New York'taki gazetecilik kariyeri daha başlamadan bitmiş durumda ve Emily’nin dünyası, sevgili kocası Richard'ın zamansız ölümünün ardından tepetaklak halde. Gilmore Girls: A Year in the Life, her biri bir mevsimi anlatan 90 dakikalık bölümlerden oluşuyor: Kış, İlkbahar, Yaz, Sonbahar. Köşedeki tuhaf lokantadan, muhteşem Dragonfly Inn'e ve çenebaz ve hazırcevap anne-kız ilişkisine... Hepsi yeniden hayat buluyor.

Gilmore Girls: A Year in the Life, 25 Kasım Cuma günü, Netflix'in yayında olduğu her yerde gösterime giriyor. İşte dizinin ana fragmanı:

ETİKETLER :

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER