Gilmore Girls: Kafamda deli sorular

Gilmore Girls: Kafamda deli sorular
Zerre abartmadan belirtmek isterim ki, Gilmore Girls’ün dört adet mevsimlik bölümle geri döneceğini duyduğumdan beri midemde minik heyecan kelebekleri uçuşuyor. Nasıl uçuşmasın? En yakın dostu Lorelai Gilmore, hayatının aşkı Luke Danes olan bir faniyim sonuçta. Bir de ilk bölümün Netflix’ten 25 Kasım’da yayınlanacağını duyunca sevincim ikiye katlandı zira Stars Hollow her mevsim güzeldir ama kışları ayrı bir tadından yenmez olur. Resmi içeceği kahve olan bir dünyadan bahsediyoruz ne de olsa.

Yeni bölümün ilk fragmanı yayınlandı. Gerçi bu fragmanın bölümden bir sahne olmadığı, ayrıca çekilmiş bir parça olduğu açıklandı ama olsun, yıllardır beklemişim zaten, resmen ilaç gibi geldi. Lorelai ve Rory’nin pop tart eşliğinde çılgın bir serbest çağrışım zinciriyle yaptıkları konuşmada beklediğim her şey vardı resmen. Evlerinin mutfağındalardı, bu tamam. Rory’nin elinde bir iPhone görmek çok acayipti ama onları telefonsuz görmek hiç olmazdı zaten, bu da tamam. Kahve içmelerini saymıyorum bile, onu yapmasalardı izlediğimin Gilmore Girls olduğuna inanmazdım.

25 Kasım yaklaştıkça yeni fragmanlar izleyeceğimizi umuyor, ilk bölümde öğrenmezsen çatlarım dediklerimi huzurlarınızda kayıtlara geçirmek istiyorum. Tıpkı gerçek bir Stars Hollow sakininin yapacağı gibi, yayın tarihi yaklaştıkça listemi güncelleyeceğim.

Yazı devam ediyor..
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER