Law and Order: SVU'nun Donald Trump'tan esinlenilen bölümü ertelendi

Law and Order: SVU'nun Donald Trump'tan esinlenilen bölümü ertelendi

NBC'nin polisiye/hukuk dizisi Law and Order: SVU'nın Amerika'nın seçilmiş yeni başkanı Donald Trump'tan esinlenerek hazırladığı Unstoppable isimli bölümün yayını ertelendi. Bölümün 16 Kasım'da yayınlanması bekleniyordu.

NBC kanalı bölümün yerine 16 Kasım'da çift bölüm Chicago P.D. yayınlama kararı aldı. Ertelemenin nedeni ise beyzbol şampiyonası World Series nedeniyle geçtiğimiz Çarşamba kanalın, dizilerinin tekrarını yayınlayarak günü boş geçmesi. Chicago P.D., kanalın Chicago serisinden diğer dizileri Chicago Med ve Chicago Fire ile ortak bölüm yapacağı için kanal programını koruma düşüncesinde.

Unstoppable isimli bölüm, merkezine başkanlık için yarışan bir adamın birden fazla kadından itibarını zedeleyici ve kampanyasını zora sokacak suçlamalar almasını konu alıyor. Donald Trump da kampanya döneminde bir düzine kadın tarafından tacizle suçlanmıştı ve kadınlar hakkında uygunsuz kelimeler kullandığı bir ses kaydı ortaya çıkmıştı. Bölümde başkanlığa adaylığını koyan kişiyi Gary Cole canlandırıyor.

Law and Order'ın Trump'tan esinlenen bölümü ilk olarak 12 Ekim'de yayınlanacaktı ama önce 26 Ekim'e, daha sonra da 16 Kasım'a ertelenmişti. Bölümün yaklaşan Noel nedeniyle ulusal kanal dizileri sezon arasına gireceği için 2017'de yayınlanması bekleniyor.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER