Donald Trump, Jimmy Fallon'a konuk olacak

Donald Trump, Jimmy Fallon'a konuk olacak


NBC ile davalık olması sebebiyle sıkça gündeme gelen Donald Trump farklı bir şekilde de olsa kanala geri dönüyor. 2016 yılında gerçekleşecek olan başkanlık seçimi için adaylığını koymuş olan ünlü iş adamı The Tonight Show Starring Jimmy Fallon ile izleyici karşısına çıkacak.

Donald Trump, Amerikalı ünlü bir iş adamı, girişimci ve yazar olarak tanınıyor. The Trump Organization ve Trump Entertainment Resorts'un sahibi olan bu ünlü kişilik ayrıca NBC ile ortak girişimler gerçekleştiriyordu. Ancak başkanlık adayı sürecinde Meksika'dan Amerika'ya göç edenlerle ilgili yaptığı açıklamalar NBC ile ortaklığının bozulmasına neden olmuştu. Amerika'nın göçmen politikasına dair konuşurken Meksikalılar hakkında "Uyuşturucu ve suç getiriyorlar, tecavüzcüler. Aralarında iyi insanlar da vardır sanıyorum." sözlerini sarf etmişti. Bu sözleri de büyük tepki görmüştü. NBC, Donald Trump’ın göçmenlere karşı sarf ettiği aşağılayıcı sözler nedeniyle şirketleriyle ilişkisinin kesildiğini açıklamıştı. Trump şimdi NBC ekranlarına kısa süreliğine de olsa geri dönecek. Seçim kampanyası devam eden ünlü ismin, Amerikan politikasına dair düşüncelerini açıklaması ve kampanyasına devam etmesi bekleniyor. Bu program sayesinde kendisi yine ilgi çekici açıklamalarda bulunabilir gibi görünüyor.

Onun konuk olacağı günde aynı zamanda Fox'un hit dizisi Empire'nin başrol oyuncusu Terrence Howard ve müzisyen Pharrell Williams da programda yer alacak. The Tonight Show Starring Jimmy Fallon, bu üç ünlü ismi 11 Eylül'de ağırlayacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER