Nickelodeon efsaneleri televizyona geri dönüyor

Nickelodeon efsaneleri televizyona geri dönüyor
Klasikleşmiş çizgi dizilere ev sahipliği yapan Nickelodeon, akıllarda yer eden efsaneleşmiş yapımları yeniden ekrana taşımaya hazırlanıyor.

Bu ilgi uyandıran haberi Nickelodeon adına konuşan Russell Hicks duyurdu. Variety'ye konuşan Hicks durumu "Sevdiğimiz yapımları taze bir bakış açısıyla yeniden ekrana taşımak için arşivlerimize bakıyoruz." sözleriyle özetledi. Viacom'un sahibi olduğu kanalın Rugrats, Hey Arnold!, You Can’t Do That on Television, Victorious gibi yapımları ekrana döndürmesi bekleniyor. Ancak şimdilik hangi çizgi dizilerin bu proje kapsamında olduğuna dair resmi bir açıklama yapılmadı. İsmi anılan projeler henüz birer tahminden ibaret. Bu sebeple sevdiğiniz bir çizgi filmin adını listede göremediyseniz üzülmeyin. O çoktan bu proje kapsamında olabilir. Değilse de, yeniden ekrana gelen yapımların başarılı olması durumunda o da televizyona geri dönebilir.

Bu arada belirtmekte yarar var, bu yeni plana göre sevdiğimiz eski yapımlar yeniden çizgi dizi olarak yayımlanmayacak. Aksine, bu yeniden ekrana gelişin televizyon filmi veya özel bölüm şeklinde olması bekleniyor.

Şimdilik hangi çizgi dizilerin proje kapsamına dahil olduğu, hangisinin ne zaman ekrana geleceği gibi detaylar belli değil. Yeni duyurular yapıldıkça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER