10 oyuncu menajerlik şirketini değiştirerek CAA'den WME'e geçiş yaptı

10 oyuncu menajerlik şirketini değiştirerek CAA'den WME'e geçiş yaptı

Hollywood, kısa bir süre önce toplu bir değişime sahne olmuş durumda.

CAA menajerlik şirketine bağlı olan ve daha çok televizyonda aktif olan 10 oyuncu, menajerlik şirketini değiştirerek WME'ye transfer oldular. Bu oyuncuların isimleriyse şu şekilde:

Milo Ventimiglia (This is Us), Troy Garity (Ballers), Ryan Kwanten (True Blood), Jaina Lee Ortiz (Rosewood), Tyler Labine (Deadbeat), James D’Arcy (Agent Carter), Chris Wood (Supergirl), Hayes MacArthur (Angle Tribeca), Claire Holt (The Originals) ve Andrew J. West (The Walking Dead).

Bu toplu geçişin nedeni de bütün bu oyuncuların ortak menajeri olan Sean Grumman’in iki şirket arası transfer olması. Grumman geçtiğimiz ay 15 yılın ardından CAA'den ayrılıp WME'ye geçtiğini açıklamıştı. Menajerliğini yaptığı isimler de onu takip ederek şirketlerini değiştirme kararı aldılar.

Temsil ettiği oyuncularla yakın çalışan ünlü menajer, aynı zamanda pek çoğunun kariyerinin başlamasını sağlayan isim olarak da biliniyor. Örneğin şimdilerde Supergirl'de oynayan ve diğer The CW dizileri The Vampire Diaries, Containment ve The Carrie Diaries'de de yer alan Chris Wood bu durumun örneklerinden.

Milo Ventimiglia'nın başrolünde yer aldığı This is Us ise yeni sezonun en çok izlenen drama dizisi olma özelliğini taşıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER