UFA FICTION, 9 yapımla MIPCOM 2016'ya katılıyor!

UFA FICTION, 9 yapımla MIPCOM 2016'ya katılıyor!
Alman yapım şirketi UFA Fiction, dokuz dizisini dünyaya tanıtmak için MIPCOM'a geniş bir porföyle katılıyor. 

17-20 Ekim arasında Cannes'da düzenlenecek olan dünyanın en büyük içerik pazarına katılan şirketin yapımlarından birisi olan The Same Sky'dan daha önce şu haberimizde bahsetmiştik. Soğuk Savaş sırasında bölünmüş Almanya'da geçen ve altı bölüm sürecek olan mini dizi, yapım şirketinin Beta Film ile ortak projesi.

Altı bölümlük bir diğer dizi projesi olan Charité ise 1888'in Berlin'inde geçen ve 2017'nin başında ekranda olacak bir mini dizi. Alman kanallarından ARD'nin yayınlayacağı dizi, kendi kurallarnını takip eden ve oldukça önemli hastalıklarla mücade eden bir hastanede yaşananları anlatacak.

ZDF kanalının merkezi Berlin'de olan Schöllack isimli dans okulu üzerine olan üç bölümlük mini dizisi Ku'Damm 56'in devamı olan Ku'Damm 59, özellikle beyaz kaplanlarla yaptıkları şovlarla ünlü iki ünlü Alman sihirbazın Siegfried Fischbacher ve Roy Uwe'in şovlarını anlatan Siegfried & Roy, Martin Luther King'in Katolik Kilisesi'ne karşı öncelik ettiği reformun 500. yılında Heaven and Hell - Martin Luther de yapım şirketin yeni projeleri arasındalar.

UFA Fiction'ın MIPCOM'a getirdiği diğer projeleri arasında üç tane roman uyarlaması da bulunuyor: Ursula Krechel'in ödüllü roman uyarlaması Landgericht, Frank Schätzing'in yazarı olduğu Breaking News ve Sebastian Fitzek'in eseri olan The Joshua-Profil.

Bir diğer dizi ise dün itibarıyla Amazon'ın ikinci sezon onayı verdiğini açıkladığı Deutschland 83'ün devamı özelliğini taşıyan Deutschland 86. Ülkemizde hakları Sinema TV tarafından alınan dizinin 2018'de yayında olması bekleniyor.
ETİKETLER :

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER