Kiefer Sutherland'in yeni dizisi Designated Survivor bu gece başlıyor

Kiefer Sutherland'in yeni dizisi Designated Survivor bu gece başlıyor
24 dizisinde canlandırdığı Jack Bauer karakteriyle geniş bir kitle tarafından tanınan ve sevilen Kiefer Sutherland, Designated Survivor isimli yeni dizisiyle bu gece televizyon ekranlarına dönüyor.

ABC kanalında yayınlanmaya başlayacak olan dizi, kendisini bir anda Amerikan başkanı olmuş bulan Tom Kirkman karakterinin baştan aşağı değişen hayatı üzerine bir yapım. Amerikan başkanı ile yardımcısı da dahil olmak üzere kabine üyelerinin önemli bir kısmının katıldığı bir etkinlik sırasında büyük bir saldırı oluyor ve başkan da dahil olmak üzere neredeyse herkes ölüyor. Bu nedenle de başkanlık sırası bir anda kabinenin rütbesi nispeten düşük ama canlı kalanlardan en yüksek üyesi Tom Kirkman'a geliyor.

O da büyük bir kaos ortamındaki ülkeyi bu durumun içinde yönetmek için görevine başlıyor. Üstelik olanlar, olacakların henüz başlangıcıyken... Dizinin kadrosunda Maggie Q, Italia Ricci, Adan Canto ve Virginia Madsen gibi isimler de var.

Kiefer Sutherland Designated Survivor dizisinin tanıtımı için Cannes'da 17-20 Ekim arasında düzenlenecek ve eğlence sektörü için global bir market görevi gören MIPCOM'da da olacak.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER