The Same Sky dizisinin dünya gösterimi de MIPCOM'da yapılacak

The Same Sky dizisinin dünya gösterimi de MIPCOM'da yapılacak
1970'lerin bölünmüş Almanya'sında kurulu çok katmanlı bir aile dramasını anlatan The Same Sky da MIPCOM 2016'nın dünya televizyon prömiyerini yapacak yapımlar arasına katıldı. Dizinin gösterimi 17-20 Ekim arasında düzenlenecek olan MIPCOM'un ilk gününde yapılacak.

The Same Sky, Oscar adaylığı bulunan Oliver Hirschbiegel (Billions, Downfall) tarafından yönetiliyor ve bol ödüllü İngiliz senarist Paula Milne (The Politician’s Wife, The Virgin Queen, Endgame) tarafından yaratılıp yazıldı. Sezonu altı bölüm sürecek olan dizinin başrollerinde Tom Schilling (Generation War), Sofia Helin (The Bridge), Friederike Becht (The Reader) and Ben Becker (Comedian Harmonists) bulunuyor.

Dizi, Batı Almanya'daki bir kadın ve ülkesinin selameti için onu baştan çıkarması gereken bir Doğu Almanya ajanının ilişkisi etrafında gelişiyor. Tutkulu ama diğer yandan düzenbazlık üzerine kurulu bir ilişki... Dizi aynı zamanda birbirlerinin içine geçmiş iki tarafın ajanları, dolandırıcıları, Amerikan ile İngiliz diplomatlar ve duvarın farklı tarafındaki iki ailenin kaderleri üzerinden Soğuk Savaş'ın atmosferini de sunuyor. İdeoloji tarafından bölünmüş olan Berlin'deki insanların tek paylaştığı şey 'aynı gökyüzü'.

Dizinin MIPCOM'daki gösteriminin ardından dizinin yaratıcısı/senaristi Paula Milne, oyuncular Sofia Helin, Friederike Becht ve Tom Schilling ile yapımcıların da katılımıyla soru-cevap seansı yapılacak.

Paula Milne, The Same Sky için "Dizi bölünmüş bir şehirde bölünmüş aileler üzerine. Sıradan insanların olağanüstü bir zamandaki zamansız hikayesini, yapmaları gereken seçimleri anlatacak," şeklinde konuştu.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER