Mars ve Planet Earth II, MIPCOM 2016'da gösterilecek

Mars ve Planet Earth II, MIPCOM 2016'da gösterilecek
Bu sene gerçekleştirilecek olan MIPCOM önemli gösterimlere ev sahipliği yapacak. İlgi uyandıran gösterim listesine şimdi de National Geographic'in Mars'ı ve FOX Networks Group'un Planet Earth II'si eklendi.

Imagine Entertainment ve RadicalMedia ortaklığında ekrana taşınan Mars insanoğlunun hayal gücünden yola çıkan büyük bir isteği anlatıyor: Mars'a taşınmak. Yönetmenliğini Meksikalı Everardo Gout'un üstlendiği Mars, senaryolu bir yapım ile belgeselin özelliklerini bir araya getiriyor. Burada "Mars'ı gerçekten evimiz haline getirebilir miyiz?" sorusu yöneltiliyor. Mars'ın gösterimi 17 Ekim Pazartesi günü saat 4'te  Palais des Festival – Auditorium A'da gerçekleşecek.

On sene kadar önce BBC doğaya dair film üretimini yeniden tanımlamıştı. Aradan geçen zaman hem teknolojide büyük bir gelişmeye sahne oldu, hem de doğayı daha iyi anlayabilir hale geldik. Böylece yeni bir bakış açısı sunan Planet Earth II'nin zamanı gelmiş oldu. Sör David Attenborough tarafından seslendirilen belgesel BBC/BBC America/ZDF/France Televisions ortaklığında ekrana taşınıyor. Planet Earth II'nin gösterimi 18 Ekim Salı günü saat 1.30'da Palais des Festival – Auditorium K'de gerçekleştirilecek.

MIPCOM 2016 Fransa'nın Cannes şehrinde 17 - 20 Ekim tarihlerinde düzenlenecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER