Deutschland 83 yeni sezon onayı aldı, Deutschland 86 geliyor!

Deutschland 83 yeni sezon onayı aldı, Deutschland 86 geliyor!
Anna Winger ve Jörg Winger tarafından yaratılan, UFA Fiction'ın da yapımcılığını üstlendiği Deutschland83, yeni sezon onayı aldı.

Almanya'da da hizmet veren online dizi izleme platformu Amazon Prime Video'da yayınlanacak olan dizi, yeni sezonuyla 2018'de yayında olacak. Dizinin yeni ismininse Deutschland86 olduğu açıklandı. Dizinin çekimleri 2017 yılı içerisinde başlayacak ve diziyi 2015 yılında Almanya'da yayınlayan RTL Television, 2018-2019 sezonunda bir kez daha ülkedeki televizyon yayınını üstlenecek.

FremantleMedia International üzerinden dünyaya satışı devam eden dizi için şimdiye kadar SundanceTV (Amerika), Channel 4 (İngiltere), SVT (İsveç), Canal+ (Fransa), DR (Danimarka), YLE (Finlandiya), NRK (Norveç), RUV (İzlanda), CMore (İskandinavya), Movistar+ (İspanya), Sky Italia (İtalya), OTE (Yunanistan), Telenet (Belçika), RTL Klub (Hırvatistan), HRT (Macaristan) ve Hotvision (İsrail) ile anlaşılırken diziyi ülkemizde de Sinema TV'nin yayınlayacağı açıklandı.

Deutschland 83, Amerika yayınlanan ilk Almanca dizi olmasıyla da öne çıkmış, İngiltere'nin yabancı bir dilde yayınlanan en yüksek reytingli dizi olmuştu. Dizi, Doğu Almanya tarafından Batı'nın ordusuna sızması için gönderilen acemi bir casusun bu yolda yaşadıklarını anlatan sezonu sekiz bölüm sürmüş bir yapım.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER