11. Seul Uluslararası Drama Ödülleri’nde hangi dizilerin yüzü güldü?

11. Seul Uluslararası Drama Ödülleri’nde hangi dizilerin yüzü güldü?
Kara Sevda (2016)

Her sene Eylül ayında tüm dünya çapında dizi izleyicilerini bir araya getiren Güney Kore’nin önemli organizasyonlarından olan " Seul Uluslararası Drama Ödülleri" bu yıl da sahiplerini buldu. Dün akşam düzenlenen harikulade bir törenle kazananları duyuran yarışmada bakalım hangi dizilerin yüzü güldü.   

"En Büyük Ödül" House dizisinin yıldızı Hugh Laurie’nin baş rolünde yer aldığı The Night Manager dizisinin oldu. "En İyi Yönetmen" ödülü, The Night Manager dizisinin yönetmeni Susanne Bier’e layık görülürken, "En İyi Senaryo" ödülü ise Little Big Voice dizisinden Eva Spreitzhofer’a gitti.

Bizim için güzel haber ise şu oldu: "Jüri Özel Ödülü"nü Türkiye’den Kara Sevda dizisi ile Avusturalya’dan Journey paylaştı.

"Muhteşem Kore Dizisi" ödülü hepimizin beklediği üzere Descendants of the Sun’a verilirken, The Flower in Prison "En İyi Kore Dizisi" ödülünün sahibi oldu. "En İyi Kore Dizisi Müziği" ise Gummy tarafından bestelenen Descendants of the Sun dizisinden “You are my everyting” olarak belirlendi.

"Asya Kadın Star" ödülü, Singapur’dan Rebecca Lim, Japonya’dan Fujii Mina ve Vietnam’dan Nha Phuong Tran’a teslim edilirken; "Asya Erkek Star" ödülünü Hong Kong’dan Antony Wong, Filipinler’den Denis Trillo ve Tayvan’dan Jasper Liu paylaştı. 

The Night Manager trailer; 

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER