İtalyan kanalı RAI, dört dizisini MIPCOM'da görücüye çıkarıyor.

İtalyan kanalı RAI, dört dizisini MIPCOM'da görücüye çıkarıyor.

İtalya'nın devlet kanalı RAI'nin satış yapan ayağı olan RAI COM, bu yıl 17-20 Ekim arasında Cannes'da düzenlenen MIPCOM'da kanalın dört dizisini görücüye çıkarıyor.

İlk sezonuyla oldukça beğenilen ve yüksek satış rakamına oluşan, kadın bir dedektifin suçla ve şiddetle savaştığı Close Murders (Non Uccidere) ikinci sezonu başlamadan önce bir kez daha satış arenasına MIPCOM'da çıkmış olacak.

Kanalın diğer projeleri The Bastards of Pizzofalcone, Detective Montalbano ve The Ladies' Paradise üçlüsü de MIPCOM'a gelen diğer projeler.

Yozlaşmış bir polis merkezi olan Pizzofalcone PD'ye yeni katılan ve her birisinin geçmişi karışık olan beş polis memurunun başrolde olduğu The Bastards of Pizzofalcone'de (I Bastardi Di Pizzofalcone), bu polisler bir yandan merkezin dağılmasını önlemeye ve suçlarla savaşmaya çalışırken diğer yandan sahip oldukları sırları koruyarak şeytanlarını uzak tutmaya çalışıyorlar.

MIPCOM'a gelen Dedective Montalbano (Il Commissario Montalbano) ise Şubat ve Mart aylarında yayınlanan iki bölümüyle görücüye çıkacak. RAI'nin 1999'dan beri iki veya dörder bölümlük sezonlarla yayınladığı polisiye dizisi en son 10. sezonuyla ekranlara gelmişti.

Son proje The Ladies' Paradise (Il Paradiso Delle Signore) ise 1950'lerde geçen bir dönem dizisi olma özelliğini taşıyor. Hikayesi Milan'da geçen yapım, erkeklerin egemen olduğu bir dünyada kuralları değiştirmek için sesini yükselten Teresa'nın hikayesini izleyiciye sunuyor.ETİKETLER :

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER