The Catch, yeni sezon açılışını MIPCOM'da yapacak!

The Catch, yeni sezon açılışını MIPCOM'da yapacak!
Shondaland'in son hit dizisi The Catch, yeni sezonunun dünya prömiyeterini bu yılki MIPCOM'da yapacak.

Sezonun ilk bölümünün gösteriminin yapılacağı etkinlik 18 Ekim Salı Grand Auditorium of the Palais des Festivals'de düzenlenecek ve etkinliğin ardından, dizinin yıldızı Mireille Enos'un ve yapımcılar Shonda Rhimes ile Betsy Beers'in de katılımıyla soru-cevap bölümü olacak.

ABC kanalında geçtiğimiz sezonun ortasında ekrana gelen The Catch, Grey's Anatomy, Scandal ve How to Get Away with Murder'ın arkasındaki isimlerin elinden çıkmış bir yapım. Dizinin ilk sezonunda Los Angeles'ın işinde en iyi özel dedektifi Alice Vaughan (Enos), sevdiği adam olduğunu zennettiği Benjamin Jones (Peter Krause) tarafından dolandırıldığını anlayınca onun peşine düşüyor ve kedi-fare oyunu başlıyordu.

Dizinin sezon finalinde Benjamin, Alice'in suçsuz yere hapse girmesini önlemek için kendisini FBI'a teslim etmişti. Dizinin yeni sezonunu Benjamin'i suç dolu geçmişiyle yüzleşmeye başlarken ve Alice'in firmasını da kötü adamlarla aynı yatağa girmek zorundayken açacağız. Alice ve Ben birlikte kalabilmek için ellerinden geleni yapmaya çalışacaklar.

The Catch dizisinin kadrosunda Enos ve Krause'nin dışında Sonya Walger, John Simm, Jay Hayden, Rose Rollins ve Elvy Yost da bulunuyor.

Dizinin yapımcısı Shonda Rhimes bu yılki MIPCOM'da "Yılın Onur Konuğu" seçilirken, Betsy Beers'in de 5. Küresel Sektörün Güçlü Kadınları yemeğinin katılımcılarından birisi olacağı açıklanmıştı. Rhimes, Beers, Enos ve Scandal dizisinin başrollerinden Tony Goldwyn'in de katılımıyla yine 18 Ekim'de bir Shondaland basın konferansı da düzenlenecek.

Dünyanın lider içerik pazarı MIPCOM, 17 Ekim'de Cannes'da başlıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER