Netflix'ten yeni bir Meksika dizisine onay geldi

Netflix'ten yeni bir Meksika dizisine onay geldi
Dünyanın lider internet televizyon şirketi Netflix, yeni bir Meksika dizisi daha yayınlayacağını duyurdu.

Henüz ismi belli olmayan dizinin yaratıcısı ve yönetmeni ise ülkenin en başarılı isimlerinden birisi olan Manolo Caro. Yarım saatlik kara komedinin sezonu ise 13 bölüm sürecek ve çekimleri de Meksika'da yapılacak. Dışarıdan başarılı ve huzurlu görünen çiçek satma işindeki bir ailenin merkzinde olduğu projede, ailenin babası uzun süreli metresinin öldüğünü öğrenince birbirlerinden haberi olmayan iki ailesini bir araya getirmeye karar veriyor.

Meksika'nın son üç yılda en çok gişe yapan onar filminin yönetmenlerinin içinde sadece Manolo'nun sürekli bulunduğunun altını çizen Netflix'in uluslarası orijinal projeleri bölümünün başkan yardımcısı Erik Barmack, yeni dizi onayının ardından platformun bir diğer Meksika dizisi Club de Cuervos'un başarısı üzerine ülkeye dönük daha çok yatırım yapmaya karar verdiklerini açıkladı.

Yeni Meksika dizisi böylece Netflix'in Latin Amerika projeleri olan Narcos, Club de Cuervos, Ingobernable, 3%, Edha ve O Matador'ın arasına katılmış oldu. Netflix'in 2016 yılı bitmeden son yeni Meksika projesi olan Ingobernable'i yayınlaması bekleniyor.

ETİKETLER :

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER