Haters Back Off, 14 Ekim'de Netflix Türkiye'de!

Haters Back Off, 14 Ekim'de Netflix Türkiye'de!
Dünyanın lider online içerik platformu Netflix, orijinal içeriklerini yayına almaya hızla devam ediyor. Platformda 14 Ekim'de de yayına üç yeni yapım girecek: Haters Back Off, Sky Ladder: The Art of Cai Guo-Qiang ve Project MC2.

Miranda Sings karakteriyle ünlü olan Youtuber Colleen Ballinger-Evans'ın başrolünde olduğu Haters Back Off, müziğe yeteneği olmayan ama süperstar olmaya çalışan, çevresine karşı tuhaf ve uyumsuz birisi olan Miranda'nın merkezinde olduğu bir yapım. Sezonu sekiz bölüm sürcek ve Netflix'in özelliği gereği tüm bölümlr aynı gün yayınlanacak.
Netflix'in yayına getirmeye hazırlandığı Sky Ladder: The Art of Cai Guo-Qiang ise orijinal bir belgesel özelliğini taşıyor. 1999 yapımı One Day in September ile Oscar kazanan Kevin Macdonald'in yönetmenliğini üstlendiği belgeselde ünlü modern sanatçı Cai Guo-Qiang'ın Çin'deki çocukluğundan başlayarak yükselişini ve yıldız bir sanatçı oluşunu anlatan bir yapım. Belgeselin fragmanına buradan ulaşabilirsiniz.

14 Ekim'de yayına giren son yeni proje ise çocuklara yönelik bir yapım olan Project MC2. Çocuk dizisinin üçüncü sezonu tüm bölümleriyle Netflix Türkiye'de ulaşılabilir olacak.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER