Adını Sen Koy'da Ömer ve Zehra nikah masasına oturuyor!

Adını Sen Koy'da Ömer ve Zehra nikah masasına oturuyor!
Ömer ile Zehra’nın tüm imkânsızlıklara rağmen yeşeren aşkını konu edinen Adını Sen Koy, hafta içi her gün saat 17.00’da TRT 1 ekranında izleyici ile buluşuyor.

Oyuncu kadrosunda, Erkan Meriç, Hazal Subaşı, Ezgi Baram, Elif Sultan Taş, Gözde Gürkan, Fatma Karanfil, gibi isimlerin bulunduğu Adını Sen Koy’un yapımcılığını Birsel film üstlenirken, Atilla Cengiz ve Irmak Çengel yönetmen koltuğunda oturuyor. Senaryosunu, Başak Yazı Odası’nın hazırladığı dizi; 6 aylık ömrü kalan kardeşi Ayşe için tüm fedakarlıkları yapmaya hazır olan Ömer’in, kardeşinin son isteğini yerine getirmek için Zehra ile yaptığı evlilik oyununu konu ediniyor.

11. bölümde neler olacak?

Ömer, Asya ve Zehra’yı bodrumdan kurtarır. Bu arada nikâh memuru gitmiştir. Ömer de Zehra da nikâhı ertelemekten yanadır. Ama Ayşe kabul etmez, ikisi de Asya’yı kurtarmak için ellerinden geleni yapmıştır. Şimdi de Ayşe, onlar için nikâhın o gün olmasını sağlayacaktır. Asya’yı kurtarırken Zehra’nın gelinliği parçalanmıştır. Ayşe, annesinin gelinliğini verir Zehra’ya. Ömer, Zehra’yı o gelinlikle görünce büyük bir öfkeye kapılır, tam müdahale edecekken Demir uyarır. Ayşe’nin üzülmemesi için bir şey yapmamalıdır. Ömer ve Zehra nikah masasına oturur, ikisi de bambaşka duygularla evet der, artık evlenmişlerdir. Gece, birlikte odalarına çıkarlar, ne yapacaklarını bilmez bir halde bakışırlarken dışardan bir çığlık sesi duyarlar.


Karakterleri farklı, dünyaları ayrı iki gencin, Ömer ve Zehra’nın, bir oyun çevresinde kesişen yolları ve evlilik oyunu ile başlayan ‘Adını Sen Koy’, hafta içi her gün saat 17.00’da TRT 1 ekranlarından izleyici ile buluşacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER