The Big Bang Theory'de Penny'nin ailesi yüzünü gösterdi

The Big Bang Theory'de Penny'nin ailesi yüzünü gösterdi
Temmuz ayının sonuna doğru Katey Sagal ve Jack McBrayer ikilisinin Penny'nin annesini ve kardeşini oynayacağının açıklandığı The Big Bang Theory, yeni sezonun başlamasına çok az bir zaman kala Penny'nin ailesinin dizideki yüzünü nihayet gösterdi.

Dizinin yeni sezonun ilk bölümünde Leonard ve Penny'nin evlilik yeminlerini yenileyişi işlenecek ve bu nedenle karakterin ailesi ortalıkta olacak. Ayrıca Leonard’ın babasını canlandıran Judd Hirsch ve Sheldon’ın annesini oynayan Laurie Metcalf de sezonun ilk bölümünde yer alacaklar.

İlk bölümle birlikte Penny karakteri kendisini bir aile dramasının içinde de bulmuş olacak. Uyuşturucu bağımlısı olan kardeşi Randall, yıllar içerisinde başını birkaç kere belaya sokmuş, hapse girip çıkmış, uyuşturucu sattığı olmuş ve bu durum annesiyle arasında çabuk hissedilir bir gerilim yaratmış. Babasına daha çok düşkün olan Penny de ilk bölümde kendisini bir kez daha bu karmaşanın içinde bulacak.

Dizinin ilk bölümünde grubun yaptığı quantum jiroskobunu askeri amaçlarla kullanmak için talip olan bir Hava Kuvvetleri komutanı olarak Dean Norris de yer alacak.

The Big Bang Theory 10. sezonuyla 19 Eylül'de ekranlara dönüyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER