The Big Bang Theory, 8. sezonuyla Dizimax Comedy'de!

The Big Bang Theory, 8. sezonuyla Dizimax Comedy'de!
31 Ağustos'tan itibaren sekizinci sezonu başlayacak olan The Big Bang Theory'de hem heyecan hem de komedi dorukta!

Bir grup aşırı zeki arkadaşın başından geçenleri konu eden The Big Bang Theory'nin her sezonunda ayrı bir olay yaşanıyor. Bol ödüllü dizinin yedinci sezon finalinde kariyerinin gidişatından memnun olmayan Sheldon tek başına bir yolculuğa çıkmaya karar vermişti. Leonard ve Penny de evleneceklerini açıklamıştı.

İki bölüm üst üste ekrana gelecek olan yeni sezonda ilk bölümün adı The Locomotion Interruption. Leonard ve Amy, Sheldon'ı almak için Arizona'ya gitmeye karar veririler. Bu arada Penny de Bernadette'nin şirketine iş görüşmesine gider. Howard ise annesi ve Stuart arasındaki ilişkinin pek de normal olmadığını düşünmeye başlar. Hemen ardından yayınlanacak olan The Junior Proffessor Solution adlı bölümde ise Sheldon, bir sınıfa ders vermek mecburiyetinde bırakılırken Penny ve Bernadette arasında yaşanan gerginlikler Amy'ye çift taraflı oynama şansı verir.

The Big Bang Theory sekizinci sezon bölümleriyle 31 Ağustos Çarşamba gününden itibaren hafta içi her gün saat 23.00'de Digiturk kanallarından Dizimax Comedy'de olacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER