San Diego Comic Con 2016 - 2. gün özeti

San Diego Comic Con 2016 - 2. gün özeti
Merakla beklediğimiz, yaşananları heyecanla takip ettiğimiz San Diego Comic Con, ikinci günüyle devam ediyor. 22 Temmuz Cuma, ilk güne nazaran daha dolu geçti. Sevilen birçok yapıma dair enteresan bilgiler gün yüzüne çıktı. Bakalım San Diego Comic Con 2016'nın ikinci günü nasıl geçmiş?

Fear The Walking Dead, 21 Ağustos'ta dönüyor

AMC'nin ilgi gören yapımlarından Fear The Walking Dead, ikinci sezonun kalan bölümleriyle 21 Ağustos'ta ekrana dönecek. Panele dizinin yaratıcısı Robert Kirkman'in yanı sıra Colmon Domingo (Strand), Kim Dickens (Madison), Cliff Curtis (Travis), Frank Dillane (Nick, Mercedes Mason (Ophelia), Alycia Debnam-Carey (Alicia), Lorenzo James Henrie (Chris) ve ekibin yeni üyesi Danay Garcia (Luciana) katıldı. Kalan bölümlerde karakterler kıyamette hayatta kalma için mücadele vermeye başlayacak. Öte yandan yeni karakter Luciana, Nick ile tanışacak. Detayları Fear The Walking Dead haberimizde bulabilirsiniz.

Katey Sagal ve Jack McBrayer, The Big Bang Theory'de!

CBS kanalının sevilen dizisi The Big Bang Theory'de Penny'nin ailesi de hikayeye dahil olacak. Katey Sagal, Penny'nin annesi Susan olarak karşımıza çıkacak. Kaley Cuoco ve Kagal daha önce bir ABC dizisinde birlikte çalışmıştı. Detaylar The Big Bang Theory haberimizde.

Rihanna geliyor, Bates Motel bitiyor

Psycho filminden uyarlanan Bates Motel televizyon macerasının sonuna yaklaştı. A&E'nin sevilen dizisi final sezonunda ünlü bir ismi ağırlamaya hazırlanıyor. Rihanna, dizide ilk kez Psycho filminde tanıştığımız Marion Crane karakterini canlandıracak. Crane'e ilk olarak Janet Leigh hayat vermişti. Bu konudaki detayları Bates Motel haberimizde bulabilirsiniz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER