Television Critics Association 2016 - 15. gün özeti

Television Critics Association 2016 - 15. gün özeti
Television Critics Association ya da Türkçe ismiyle Televizyon Eleştirmenleri Derneği yoğun bir programın ardından 15. güne ulaştı. Böylece sona da oldukça yaklaşmış oldu. On beşinci günde de yine ilgi uyandıran açıklamaların arkası kesilmedi. Bakalım bugün neler açıklandı?

Aisha Tyler devamlı oyuncu oldu

CBS kanalı adına konuşan Glenn Geller oyunculara dair açıklamalarda da bulundu. Aisha Tyler'ın Criminal Minds'ın 12. sezonunda devamlı oyunculuk mertebesine yükseldiğini duyurdu.

Matt LeBlanc ve Top Gear bilmecesi

Sevilen oyuncu Matt LeBlanc, Top Gear programının yeni sezonuna sunucu olarak dahil olmuştu. Ardından asıl sunucu olan Chris Evans'ın programdan ayrıldığı açıklanmıştı. Onun yerine Matt LeBlanc'ın devam edeceği söylenmişti. Ancak oyuncu bu durumdan o kadar emin değil. Henüz hiçbir şeyin kesinleşmediğini üzerine basa basa dile getirdi.

The Big Bang Theory devam edecek mi?

CBS'nin en başarılı komedi dizisi olan The Big Bang Theory, 10 sezonu aşabilir. En azından kanalın başkanlığını yürüten Glenn Geller böyle düşünüyor. İnsanlar istediği sürece dizinin yayında kalacağını, Warner Bros'un gerekli anlaşmaları yapacağına inancının tam olduğunu açıkladı.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER